Titulná grafika súťaže

Súťaž na TOPKRIMI.sk a vyhodnotenie výhercov

Súťaž na TOPKRIMI.SK je v plnom prúde. Hlavnou podmienkou je vybrať si jednu zo šiestich súťažných kníh, pri ktorých nákupe získavate súťažný kód. Nezabudnite ho uviesť do nášho formuláru a ste v hre o lákavé ceny. Každý zo súťažných týždňov nám prinesie mená 14 výhercov.Pravidelne tak práve tu spoznáte mená nových šťastlivcov, ktorí splnili súťažné podmienky a dostanú od nás knihu podľa svojho výberu, alebo sa ocitnú v Izbe číslo 13.

Prvý súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Denisa Masárová, Zuzana Paveleková, Zuzana Boleková, Mária Benkovičová, Ivan Brozmann, Anna Bronišová, Veronika Mužíková
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Peter Sivák, Jozef Cibuľka, Danka Dutkova, Alena Rückerová, Jaroslav Palacký, Radoslava Horvathova, Adriana Šebelová

Druhý súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Lucia Tobáková, Soňa Manykóová, Erika Bégerová, Vlasta Kostolníková, Dušan Kollár, Peter Majba, Denisa Krizekova
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Beata Kianicová, Elena Korbelova, Viera Kokavcová, Nataša Hrkelova, Martina Zuberska, Peter Orság, Daniela Milosárová

Tretí súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Barbora Gulišová, Anna Nikodemová, Natália Čechová
Ivan Leskanin, Ruzena Riecka, Marika Jenkut, Lucia Sudorova
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Radana Čičmancová, Ján Sedlák, Monika Rodinová, Zoltán Szalay, Andrea Schlichting, Branislav Macek, Ida Králiková

Štvrtý súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Oľga Jesenská, Nina Fuksiová, Eva Rišňovská, Zdenka Grinčová, Jana Kiššová, Ján Vongrej, Marek Dendes,
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Miroslav Német, Alexandra Mazurkovičová, Mirka Klementova, Peter Šulgan, Diana Kababiková, Petra Rezetková, Klára Šimková

Piaty súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Eduard Šiffel, Alexandra Istvanova, Júlia Devošová, Mária Humeníková, Mária Vargová, Michal Harar, Lucia Žitňanská,
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Jaroslav Hudzík, Miroslav Zvala, Jana Jakubíková, Zuzana Matkovčíková, Ildikó Juhászová, Gabriela Bernhauserova, Daniela Stieranková

Šiesty súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Alena Murková, Gabriela Košinová, Zuzana Florová, Marián Kráľ, Róbert Vallo, Marek Slaninka, Kinlovičová Marcela,
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Lucia Miňová, Simona Kobliková, Martin Hledík, Eva Kosinova, Erik Ertl, Vladimír Škreňo, Anton Macura

Siedmy súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Jozef Šulavík, Lenka Sabová, Natália Wirthová, Zuzana Cuchorova, Irena Kadlicová, Ing., Tatiana Lobotková, Tatiana Matušiková,
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Katarína Hradská, Zuzana Homolová, Janka Čuláková, Jana Petrželová, Terézia Bobáková, Dagmar Zelenková, Eva Husnajová

Ôsmy súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Zuzana Tumova, Miriam Kubačková, Mário Murgaš, Lucia Hrebičíková, Zuzana Gavulová, Ing. Ján Libič, Zuzana Jašková,
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Miloš Sihelský, Antónia Židziková, Jakub Pokorný, Nicoletta Socratousova, Lýdia Gallová, Magdaléna Bernátová, Eva Džuppová

Deviaty súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Martin Rozboril, Marianna Kraváriková, Marián Hazucha, Zuzana Titková, Oľga Belková, Eva Majerčinová, Ľubica Čepanová,
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Zuzana Jašková, Silvia Rusnačíková, Marek Székely, Milan Mikšovský, Iveta Štoffová, Jana Helexová, Gabriela Mačejová

Desiaty súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Miloš Kallo, Michaela Solanská, Beata Vašková, Denisa Domanická, Ľubica Kováčová, Petra Tudlová, Lucia Očvárová
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Pavol Božík, Mariana Olhová, Ivana Šubjaková, Alojz Pukaj, Katarína Vargová, Róbert Capulič, Milan Hanus

Jedenásty súťažný týždeň:

Výhercovia kníh podľa vlastného výberu: Samuel Kovačovský, Daniela Ďurčová, Rudolf Sladkovský, Jana Pavlovičová, Ivana Mesiariková, Janka Mikolaskova, Gabriela Gerbocová, František Havlík, Kristína Vozárová, Maroš Slúka, Ružena Junasová, Miro Palka, Zuzana Osiková, Silvia Mužiková, Erika Hubčíková, Miloslava Maslíková, Erika Grófová, Gabriela Hisirová, Tibor Pelegrin, Lubomira Krchníková, Igor Matejov, Martin Virág, Helena Falatova
Výhercovia pobytu v Izbe číslo 13: Daniela Smekalova, Andrea Bognerová, Veronika Wagnerová, Iveta Galová, Dagmar Bicáková, Petra Píšová, Veronika Magnová, Dominika Priehodová, Helena Gregoričová, Ivana Petáková, Tomas Mlynar, Jarmila Blažejova, Anežka Hamranová, Anna Latináková, Iveta Vicanova, Andrea Čonková, Pavol Trella, Júlia Švecová, Ingrid Šimoniková, Katarína Kaletová, Jana Sivokova, Vladimír Backo, Matej Klimo

Náhradní výhercovia vstupu do Miestnosti č. 13

Iveta Galiková, Marcela Bindasová, Ladislav Hvalčák, Martina  Pisová, Ivana Chrenková, Denis Gerši, Andrea Janiková, Eva Molitorisová, Zuzana Somogyiová, Marcela Kukučová, Ladislav Bielik

Všetkým výhercom gratulujeme.